שלחו מייל

guysiso1@gmail.com

ערבי עובדים בנישה 17 אילת

המועדון המוביל עבור ערבי עובדים באילת

בכדי לגבש את כל החברים ממקום העבודה, אתם רוצים להפיק ערבי עובדים באילת. בחלק מהמקרים אלו עובדים מקומיים, אך בחלק מהמקרים זה במסגרת של נופש חברה באילת – כשאתם רוצים לארגן ערב יציאה משותף לכולם, שבאמת יאפשר לכולם להשתחרר. מועדון נישה 17, מזמין את כל מי שמחפש ערבי עובדים באילת, להגיע לתוך המועדון, ולהבין מדוע זה המקום המוביל לערבים סגורים לכל חברה.

כל האטרקציות של נישה 17

מועדון נישה 17 בימים רגילים, הוא מועדון פתוח לקהל הרחב עם שפע של פינוקים, אטרקציות ומחירים הוגנים. במידה ואתם רוצים להפיק ערבי עובדים באילת, אנו נסגור עבורכם את המועדון לשעתיים וחצי בשעות הערב, שבמהלכו אתם תקבלו כל מה שצריך לערב מפנק ונהדר: אלכוהול חופשי, אוכל מוצלח, משחקי פלייסטיישן, שידורים חיים של ספורט על המסכים, וכמובן מעל לכל – שולחנות הביליארד שלנו, עם גישה חופשית לכל העובדים. מדובר על ערב מגבש, חווייתי ובאמת בלתי נשכח.

מה עוד צריך לדעת

אם תארגנו ערבי עובדים באילת בתוך נישה 17, תוכלו גם להביא אתכם מהבית אוכל וחטיפים, כך שאתם גמישים מאד מבחינת התכנון של הערב. הצוות המסור של נישה 17 ילווה אתכם לאורך כל הערב, וידאג לכל מחסור ויטפל בכל מצב. אתם רק צריכים להביא את העובדים – והצוות של נישה 17 כבר ידאג לכל השאר.

דילוג לתוכן