שלחו מייל

guysiso1@gmail.com

מועדונים באילת

נישה 17

מרכז רזין‏, אילת‏

מחפשים מועדונים באילת באווירה מיוחדת?

אילת מפורסמת מאד באתרי הבילוי השונים והמגוונים שלה, ואין ספק שאם אדם מחפש מועדונים באילת, הוא יוכל למצוא מולו אינספור אפשרויות. אולם עד לפני מספר שנים היה נראה שכל המועדונים הם זהים למדי. מי שיצא אל מועדונים באילת נתקל באותה מוזיקה, אותם משקאות, וגם – אותם מחירים גבוהים במיוחד. כל זה, עד שגיא שישו החליט להקים את מועדון נישה 17 – ששינה לחלוטין את כל המועדונים בעיר, וכיום נחשב לאחד המועדונים המובילים והמיוחדים ביותר שיש.

הרבה יותר מעוד מועדון

למעשה, אם מדובר על מועדונים באילת, אין ספק שנישה 17 צועד בראש, ויש לכך כמה סיבות. גיא שישו הסביר, כי כאשר החל לתכנן את נישה 17, הוא רצה לפתוח מועדון שיהיה שונה מכל המועדונים האחרים שיש בעיר. לכן, נישה 17 הוא לא עוד מועדון רגיל. מתוך הכמות הגבוהה של מועדונים באילת, נישה 17 הוא היחיד שמציע מחירים הוגנים וזולים במיוחד עבור סוגים רבים של אלכוהול מוצלח מאד, שישראלים אוהבים במיוחד. כמו כן, נישה 17 מציע פינות ישיבה נוחות, מסכי טלוויזיה ענקיים, עמדות עם פלייסטיישן, ושיתופי פעולה עם מוסדות אוכל מוכרים בעיר, כך שאתם יכולים ליהנות מנשנושים ומאכלים טעימים ומיוחדים.

לצאת לבלות מתי שרוצים

אם עד היום חשבתם שתמיד מועדונים באילת יספקו לכם את אותה חוויה – נישה 17 מציעה לכם חוויה אחרת. אתם מוזמנים להגיע, ליהנות ממשחק סנוקר, לצפות במסכים, או פשוט ליהנות מהמאכלים והמשקאות המיוחדים שמחכים לכם במועדון.

דילוג לתוכן