שלחו מייל

guysiso1@gmail.com

מה אפשר לעשות באילת?

"אז מה אפשר לעשות באילת?" – במאמר הזה תמצאו רעיונות מדליקים לפעילות חווייתית באילת. הרעיונות הכי טובים במקום הכי טוב –  – היכנסו למאמר.

"אז מה אפשר לעשות באילת?", אתם בוודאי שואלים את עצמכם בכל פעם כאשר אתם מגיעים לעיר היפה והמקסימה הזו, שגורמת לכם להתנתק רגע מהחיים ולקחת חופש וזמן לעצמכם. אז קדימה, לפניכם מספר רעיונות לבילוי באילת במתחם הבר המדליק נישה 17, בר תוסס המשלב מספר פעילויות בשבילכם:

סנוקר בר

אם כמו בר טוב באילת, אבל אין כמו בר בשילוב של סנוקר בר: השתייה והאוכל יחד עם פעילויות גיבוש ושולחנות משחק וביליארד יגרמו לכם לחוויה אחרת וסוחפת באילת. בסנוקר בר נישה 17 תמצאו את החוויה שחיפשתם באילת עם בר סנוקר ומשחק וביליארד. אז אם חיפשתם מה לעשות באילת רשמו לפניכם רעיון מדליק: סנוקר בר נישה 17 באילת.

אבל זה ממש לא הכול: קריוקי בר באילת

בבר נישה 17 תמצאו במתחם חדרי קריוקי באילת: מאלפים וסוחפים המותאמים בדיוק בשבילכם ולכל קבוצה. אז אם חיפשתם מה אפשר לעשות באילת, אבל כיל כיף באמת,  חוץ מהבר, בואו אל סנוקר בר קריוקי נישה 17 שם תמצאו בנוסף לבר -סנוקר בר באילת, גם חדר  קריוקי משגע שיגרום לכם לשיר מכל הלב והנשמה, ממש כמו בבר כשהפעם אתם הכוכבים: אתם תבחרו מה תשירו, ג'אז , רוק או סגנון אחר.  אז במה? יש. מיקרופונים? יש. רחבת ריקודים קטנה? יש ולכן נשאר רק לשיר כד אור הבוקר של אילת.

סנוקר בר באילת נישה 27

אז אם חיפשתם מה לעשות באילת, בואו אלינו לנישה 17 שם תמצאו גם בר תוסס שיעשה לכם שמח, סנוקר ושולחנות ביליארד מהנים וגם, כמובן חדר קריוקי באילת  צבעוני ומדליק. אין חוויה יותר מהנה באילת. בואו 😊  

דילוג לתוכן