שלחו מייל

guysiso1@gmail.com

חדר קריוקי באילת

הייתם כבר בחופים של אילת, ביקרתם בכל פינת בילוי אפשרית וכעת אתם מחפשים חוויה מסוג אחר, וכעת אתם מחפשים חווויה באילת שתעצים לכם את הבילוי?
בואו ליהנות במקסימום עם חדרי קריוקי באילת. חדר קריוקי  באילת הוא בדיוק מה שיעשה לכם טוב ללב ולנשמה. עם בר קריוקי באילת של סנוקר בר נישה 17  באילת תקבלו חוויה המושלמת, סוחפת, ומדליקה.

אז מה זה חדר קריוקי באילת?

חדר הקריוקי הוא חדר גיבוש לשירה המעוצב בצורה חדשנית וצבעונית שגורמת לנו לרצות לשיר ביחד עוד ועוד. בחדר הקריוקי יהיו מושבים נוחים כמו  ספות או כורסאות, אבל גם רחבת ריקודים קטנה, בימה רמקולים, והכל באווירה צבעונית מגניבה. אקוסטיקה מושלמת, מסכים עם קריוקי מותאם, אורות מדליקים וצבעוניים, מיקרופונים לכל אחד כדי להרגיש כוכבים ליום אחד, ושירים ושעושים חשק לשיר עוד ועוד.
חברי הקבוצה, שיכולים להיות החל מזוג ועד 25 איש, נכנסים לחדר הקריוקי לאחר שבחרו מראש את סגנון השירים והקולות, ואז מתחילים להיכנס לקצב ולפאן: ג'אז, רוק, לטיני או שירי ארץ ישראל בהתאמה לקבוצה הנבחרת, והקצב מתחיל… בשירה סוחפת, באורות מדליקים ובריקודים עד לב השמיים.  

מספיק לראות את התמונות של חדרי הקריוקי שלנו בנישה 17, חדר קריוקי פרטי באילת ולהבין את החוויה המטורפת עם חדר בר קריוקי באילת של נישה 17. חדרי קריוקי באילת נישה 17 מכניסים אתכם בדיוק לאווירת של אילת, לגיבוש ולכיף שחיפשתם.

מה מיוחד בקריוקי נישה 17?

אם חיפשתם קריוקי טוב באמת באילת – בואו לקריוקי נישה 17, כי אצלנו, חדרי הקריוקי שלנו הוא  במיקום טוב ובגישה נוחה לכל מקומות הבילוי מיוחד, אבל השוס אצלינו הוא בכלל המתחם המקיף את חדרי הקריוקי – בר נישה 17 המאפשר לכם, להנות, בצמוד לקריוקי גם מחדרי סנוקר, שולחנות ביליארד ובר תוסס ומושלם שישלים את החוויה של חדר קריוקי. מתאים במיוחד למשפחות, סוגות ולקבוצות גיבוש. לקריוקי נישה 17 רישיון הפעלה של קריוקי.

דילוג לתוכן