שלחו מייל

guysiso1@gmail.com

ברים באילת

נישה 17

מרכז רזין‏, אילת‏

שותים ונהנים בתוך ברים באילת

כולנו יודעים עד כמה אילת נחשבת לעיר הבילויים של ישראל, וצעירים מכל הארץ מגיעים אליה ומחפשים ברים באילת כדי שיוכלו לשתות כמו שצריך, לשמוח ולחגוג. יש לציין שיש מי שמחפשים ברים באילת בשביל לצאת עם החברים, ויש כאלה שיחפשו את הבר המתאים כדי לארגן אירוע מיוחד (מסיבת רווקים, יום הולדת, ועוד). בכל המקרים הללו, יש ללא ספק בר אחד שמתעלה מעל כולם – וזהו הבר של נישה 17, בניהולו של גיא שישו, שעשה מהפכה של ממש בתפישה של ברים בתוך העיר.

מה מיוחד בבר של נישה 17?

נכון שיש כמות גבוהה יחסית של ברים באילת, אבל נישה 17 הוא ללא ספק הבר היחיד שמציע לכם פעילות משולבת. זה מתחיל כמובן במחירים. גיא שישו הסביר כי בעבר, נדהם לגלות עד כמה המחירים בברים השונים בעיר הם גבוהים באופן לא סביר. לכן, בנישה 17 תוכלו למצוא דילים ומבעים שווים במיוחד עבור כל היצע האלכוהול, בדגש על בירות ועל צ'ייסרים. ככה אפשר לשתות, ליהנות ולא לצאת עם חור בכיס!

ועוד שפע של אטרקציות

מעבר לכך, נשיה 17 מיוחד מאד, שכן אם בתוך ברים באילת תוכלו למצוא בעיקר אלכוהול וקצת אוכל – בנישה 17 תוכלו למצוא מנות מיוחדות של פיצות, שווארמה, סושי, ועוד. כמו כן, בבר מחכים לכם מסכי טלוויזיה גדולים, קונסולת פלייסטיישן, וכמובן – שולחנות הביליארד המפורסמים.

דילוג לתוכן